O Hotelu

Położony w dogodnej lokalizacji, 10 kilometrów od Bydgoszczy, hotel „Pan Tadeusz” jest nowoczesnym obiektem o wysokim standardzie europejskim.

Do dyspozycji Gości, hotel oddaje 3 dużej wielkości sale konferencyjne, mieszczące od ok. 100 do  ponad 200 osób. Pozwala to na zorganizowanie spotkania biznesowego, wykładu lub poprowadzenie warsztatów tematycznych.
Oprócz tego, w budynku znajduje się również elegancka sala weselna, którą można wynająć do zorganizowania udanego przyjęcia.

Ponadto, oprócz możliwości wynajęcia sali weselnej i konferencyjnej, nasi Goście mają dostęp do bezprzewodowego Internetu, mogą zrelaksować się w saunie (cena 30zł/0,5h) oraz pograć w bilard ze znajomymi.Nasi Goście nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swoich pojazdów, dysponujemy parkingiem, który przez 24 godziny jest nadzorowany przez nowoczesny system kamer.
W budynku znajduje się winda, dlatego w łatwy sposób można poruszać się pomiędzy wszystkimi poziomami.

Bez wątpienia nasz hotel jest doskonałym miejscem do tego, aby odpocząć po długiej podróży, zatrzymać się w nim podczas kilkudniowej delegacji lub zaproponować nocleg po organizowanym przez nas przyjęciu.
Wszystkie oferowane przez nas apartamenty są bardzo przytulnie urządzone i spełniają wszelkie standardy komfortu.