Przyjęcia weselne

Wesele to wyjątkowy moment w życiu każdego z nas, warto więc zadbać, aby miał on wyjątkową oprawę. W Hotelu Pan Tadeusz organizujemy przyjęcia weselne dla Par Młodych z Bydgoszczy i okolic, dokładając wszelkich starań, aby zadowolić ich najbardziej wymagające oczekiwania.

Znajdą Państwo u nas wszystko to, co jest niezbędne dla fantastycznego przyjęcia weselnego. Naszym celem jest stworzenie niezapomnianego klimatu, by uroczystość została na długo we wspomnieniach rodziny oraz najbliższych. Do Państwa dyspozycji oferujemy dwie eleganckie sale: dużą salę bankietową oraz salę restauracyjną (obie są klimatyzowane).

Nasza profesjonalna obsługa kelnerska oraz doświadczony personel zorganizują Państwu uroczystość na wysokim poziomie z mocą fantastycznych wrażeń.  Wymagania naszych Klientów są dla nas kluczowe, dlatego elastycznie dopasujemy się do nietypowych scenariuszy wesela.

W ramach naszych usług świadczymy również doradztwo ślubne dla tych z Państwa, którzy nie są zdecydowani lub nie mają czasu na organizację swojego przyjęcia weselnego. Z największą przyjemnością podejmiemy się usługi organizacji tak ważnej uroczystości, aby mogli Państwo cieszyć się tą chwilą oddając zmartwienia w nasze ręce. Dołożymy wszelkich możliwych starań, aby to wydarzenie było jednym z najbardziej wyjątkowych w życiu Państwa oraz Gości.

Dodatkowo GRATIS w prezencie od Hotelu Pan Tadeusz Para Młoda otrzymuje:

  • Szampana na przywitanie dla Nowożeńców oraz ich Gości.
  • Noc poślubną w pokoju o podwyższonym standardzie z przedłużoną dobą hotelową do godziny 13:30 ,
  • Śniadanie w dzień do ślubie dla dwóch osób
  • Polecaną listę orkiestr i prezenterów, którzy w profesjonalny sposób zapewnią oprawę muzyczną, świetlną, fotograficzną oraz wideo.

Szczegóły organizacyjne:

  • Wynajęcie Sali na wybrany termin jest możliwe po podpisaniu umowy i dokonaniu wpłaty zadatku w wysokości 500 złotych.
  • Miesiąc przed planowaną uroczystością Klient zobowiązany jest dokonać wpłaty 40% wartości wesela (wysokość wpłaty zawarta jest w umowie) oraz dokonania wszelkich ustaleń dotyczących organizacji uroczystości.
  • Dokładną liczbę osób należy podać 7 dni przed Uroczystością.
  • Ostateczne rozliczenie wesela następuje w poniedziałek po Uroczystości.

Pokój o podwyższonym standardzie dla Pary Młodej na noc poślubną w Hotelu Pan Tadeusz, Bydgoszcz.

3 komentarze

Pozostaw komentarz